top of page

"WE ARE WHATEVER WE EAT HAS EATEN"

Ahoj :) díky, že jsi právě teď na mém blogu! 

Jmenuju se Michaela Luňáčková a celé Yummy Paleo vzniklo z původního blogu Yummy Mummy Foodie, které jsem odstartovala v lednu roku 2016. Ale jelikož jsem časem vnímala, že je název blogu už pro mě nedefinující, tak jsem se rozhodla udělat radikální krok a blog v roce 2019 přejmenovat. Tento web a platformu, jsem pro tebe i sebe připravovala opravdu s láskou. 

Co tě tu čeká a nemine?

Budu se ti touto cestou snažit ukázat, že výběr potravin pro tvorbu našeho jídelníčku je přímo uměrný našemu zdraví - jak fyzickému tak psychickému. Mým cílem je sdílet s tebou recepty ze skvělých surovin plných kvalitní zeleniny, ovoce, bio masa a zdravých tuků. Chci ti ukázat, že to jde i bez mouky, mléka, cukru, luštěnin i pseudoobilovin. Jednoduše, zkus se mnou (alespoň čas od času ;) odlehčit svému jídelníčku a změnit celkový pohled na původ potravin.. 

Mým heslem, ve kterém se dennodenně utvrzuji, je totiž:

"We are whatever we eat has eaten".

Proto se tě tu budu snažit motivovat, abys vyzkoušel/la 

30 denní nutriční restart Whole30, během kterého můžeš vyzkoušet, jak se dají změnit stravovací návyky, díky čemuž si můžeš pomoci nejen od zdravotních problémů, stejně jako já.
Zde na blogu najdeš kromě receptů a Whole30 informací také články o potravinách, které vycházejí z mých vlastních zkušeností a nastudování.. A jelikož jsem také hrdá máma dvou holčiček Laury a Elišky, tak je zajištěno, že jsou všechny recepty jednoduše vhodné pro celou rodinu.
Doufám, že tu najdeš inspiraci a budeš se rád/a vracet :)

Fotky zde na blogu jsou mé vlastní. Miluju jídlo, miluju vaření a miluju focení. A baví mě se ve všem zdokonalovat.

 

Pokud se chceš dozvědět něco více o mně, o tom, proč jsem si tento blog založila a proč se snažím jít směrem stravovacího stylu paleo, tak si přečti tento článek, který byl můj úplně první.

Pro detailní členění receptů následuj členění ve štítkách, které najdeš na hlavní stránce Recepty. Využij i lupu. 

 

No a jestli něco dle mých receptů uvaříš, tak mi to dej určitě vědět (napiš mi komentář zde na blogu, označ mě na FB, na Instagramu, napiš mi email) ;) Nic mi neudělá větší radost, než to, že mi dáš vědět, že chutná i tobě ♥

M.

Michaela Luňáčková, Yummy Paleo

Follow me on Instagram @yummypaleo.cz

Instagram
bottom of page