"WE ARE WHATEVER WE EAT HAS EATEN"

Ahoj :) díky, že jsi právě teď na mém blogu! Znamená to, že tě něco zaujalo a to něco tě dovedlo až sem..

Jmenuju se Míša a celé Yummy Paleo vzniklo z původního blogu Yummy Mummy Foodie, které jsem odstartovala v lednu roku 2016. Ale jelikož jsem časem vnímala, že je název blogu zbytečně dlouhý a na první dojem vlastně už pro mě nedefinující, tak jsem se rozhodla udělat radikální krok a blog v roce 2019 přejmenovat. Musím uznat, že to nebylo úplně nejjednodušší rozhodnutí, přeci jenom se už blog pod původním názvem celkem zaběhnul a vyhrál i kategorii Objev roku v rámci soutěže Food Blog roku 2016. Ale já cítila, že ta změna názvu je pro mě důležitá a určující. A tak jsme tu, rovnou i na novém webu a platformě, kterou jsem pro tebe i sebe připravovala opravdu s láskou. 

A co tě tu čeká a nemine?

Budu se ti touto cestou snažit ukázat, že výběr potravin pro tvorbu našeho jídelníčku je přímo uměrný našemu zdraví - jak fyzickému tak psychickému. Mým cílem je sdílet s tebou recepty ze skvělých surovin plných kvalitní zeleniny, ovoce, bio masa a zdravých tuků. Chci ti ukázat, že to jde i bez mouky, mléka, cukru, luštěnin i pseudoobilovin. Jednoduše, zkus se mnou (alespoň čas od času ;) odlehčit svému jídelníčku a změnit celkový pohled na původ potravin.. 

Mým heslem, ve kterém se dennodenně utvrzuji, je totiž:

"We are whatever we eat has eaten".

Proto se tě tu budu snažit motivovat, abys vyzkoušel/la 

30 denní nutriční restart Whole30, během kterého můžeš vyzkoušet, jak se dají změnit stravovací návyky, díky čemuž si můžeš pomoci nejen od zdravotních problémů, stejně jako já.
Zde na blogu najdeš kromě receptů a Whole30 informací také články o potravinách, které vycházejí z mých vlastních zkušeností a nastudování.. A jelikož jsem také hrdá máma dvou holčiček Laury a Elišky, tak je zajištěno, že jsou všechny recepty jednoduše vhodné pro celou rodinu.. 
Doufám, že tu najdeš inspiraci a budeš se rád/a vracet :)

Fotky zde na blogu jsou mé vlastní. Miluju jídlo, miluju vaření a miluju focení. A baví mě se ve všem zdokonalovat.. 

 

Pokud se chceš dozvědět něco více o mně, o tom, proč jsem si tento blog založila a proč se snažím jít směrem stravovacího stylu paleo, tak si přečti tento článek, který byl můj úplně první.. ;)

Pro detailní členění receptů následuj členění ve štítkách, které najdeš na hlavní stránce Recepty. Využij i lupu. 

 

No a jestli něco dle mých receptů uvaříš, tak mi to dej určitě vědět (napiš mi komentář zde na blogu, označ mě na FB, na Instagramu, napiš mi email) ;) Nic mi neudělá větší radost, než to, že mi dáš vědět, že chutná i tobě ♥

M.

Michaela Luňáčková

Follow me on Instagram @yummypaleo.cz