top of page

WHOLE30 KVĚTEN - JÍDELNÍČEK NA 2. TÝDEN

První týden se nám pomalu blíží ke svému konci :) Už jen víkend je před námi.. A páteční večer! Ten bývá nejnáročnější, pokud se chystáte třeba s přáteli posedět. Kdo by si nedal alespoň sklenku vína, že? Ale vydržte a nenechte se zlákat. Děláte to pro sebe a své zdraví! ;) A pokud už na vás ostatní útočí otázkami, "a co teda vlastně jíš, proč to děláš?" Tak se sami utvrďte ve svých vlastních odpovědích a stůjte si za nimi! Já už teď nejčastěji odpovídám ne ve smyslu toho, že nemůžu to a to, ale naopak že jím kvalitní maso, šťastná vajíčka, zeleninu, tělu prospěšné tuky a ovoce. A dopřeju si porce, jako nikdy dřív :) A dělám to proto, že se takto cítím mnohem líp, vyrovnaná, bez hormonálních výkyvů (i když stále kojím), ale především - že chci zlikvidovat své potravinové alergie a vyléčit se.

Jaké budou vaše odpovědi? Určitě si je připravte, ať nejste před přáteli či rodinou zaskočeni, že najednou nevíte a tápete :) V tomto musíte být přesvědčeni, pomůže vám to dojít zdárně až do 30. dne!

Možná vám se začátkem týdne bude pomalu docházet inspirace, co vařit, co jste ještě neměli.. Tak se nechte inspirovat mým plánem pro příští týden ;) Níže je pak i nákupní seznam. Co se týče jídel v plánu, určitě se stane, že jídla různě v týdnu prohodím podle momentálních chutí. Jídla jsem se snažila připravit tak, aby se dala zužitkovat např. další den k obědu či snídani. A stejně jako tento týden, během dne budu určitě usrkávat kokosové mléko, ujídat olivy. Budu pít spoustu vody, bylinné čaje, dopřeju si vývar z kostí a masa, kokosovou vodu z mladého kokosu a makové mléko. 

Těším se na sdílení vašich fotek a jídel v průběhu druhého týdne Whole30 KVĚTEN. Vítané jsou i vaše pocity, názory, dotazy. :)

M.


705 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page